A.LAB OLIBANUM POTION čistící a uklidňující balzám na pleť 100ml

2 120,00

Není skladem

Katalogové číslo: 98bc1e46ae29 Kategorie:

Popis

Kadidlový balzám A.LAB Olibanum Potion je čistící a uklidňující balzám přírodního složení. Je to váš VĚRNÝ SPOJENEC, v každé situaci a kdykoliv jej potřebujete. Díky své omamné vůni a jemné textuře se jedná o opravdový balzám pro vaši pleť. Jeho čistící, uklidňující a ochranný účinek na kůži prohlubují aromaterapeutické vlastnosti olibana, neboli kadidla, které upokojuje a harmonizuje mysl.
Působí blahodárně na šupinatou, suchou, podrážděnou pokožku, atopickou a aknózní pleť, poranění, drobné ranky, jizvy a skvrny. Lze ho použít jako čistící balzám, namísto krému na obličej, k péči o pokožku celého těla, rukou a okolo očí, pleťovou masku a masku na ruce, balzám po holení pro muže i ženy.
Účinné látky:Klíčovou přísadou balzámu je „král mezi oleji" – kadidlový olej v nejvyšší kvalitě:Olibanum – aromaterapeutický olej, zklidňuje mysl, pomůže vám na chvíli se zastavit a nahlédnout do samé podstaty věcíjeho účinek umocňují:Revinage – rostlinný výtažek, jehož účinky jsou srovnatelné s retinolem bez vedlejších účinků retinoluHyapearl – inovativní formula s kyselinou hyaluronovou rozpustnou v tucích Moringový olej – „zázračný olej krásy", působí proti vráskám, akné a pigmentovým skvrnámŘebríček esenciální olej – působí protizánětlivě a antisepticky, klidní pocity hněvu, rozčílení a únavy
Jak používat:Mezi konečky prstů zahřejte malé množství balzámu. Jemně jím masírujte suchou pleť takovým způsobem a tak dlouho, jak je vám příjemné. Zbytky balzámu odstraňte měkkým ručníkem, který namočíte v teplé vodě a vyždímáte. Poté můžete na ještě vlhkou pleť nanést malé množství Olibanum Potion jako péči, anebo použít náš skvělý komplexní balzám proti stárnutí pleti Golden Potion.
 

Další informace

Značka