ASOMBROSO BY OSMANY LAFFITA Collagen and Elastin Emulsion pleťová kolagenová emulze s elastinem 50ml

1 150,00

Není skladem

Katalogové číslo: f38f7ba5a18f Kategorie:

Popis

Pleťová kolagenová emulze s elastinem Feel Unique Collagen and Elastin Emulsion byla vyvinuta pro pleť, která potřebuje okamžitou hydrataci a regeneraci. Má příjemnou gelovo-krémovou konzistenci, díky které se snadno nanáší a během několika okamžiků se doslova vpije do žíznivé pleti. Produkt je dodáván v unikátním bezkontaktním kelímku s patentovanou technologií aplikace „touch & slide", který je zabalen do luxusního, ručně vyráběného saténového pytlíčku.
Účinné látky:Kolagen – intenzivní hluboká hydratace- povzbuzení aktivity fibroblastů a keratinocytů- ztráta pocitu vysušené kůže- zvýšení elasticity a pevnosti pokožky- vyhlazení drobných vrásek- redukce hlubokých vrásek- zpomalení procesu stárnutí pleti- zesvětlení pigmentových skvrn- regenerační účinek na spálenou či opálenou pokožku Elastin – udržuje elasticitu a pevnost pleti Vitamín E (Tocopherol) – je důležitý antioxidant, který zabraňuje vzniku toxických oxidačních produktů a volných kyslíkových radikálůLecitin – umožňuje pokožce intenzivněji dýchat, zabraňuje jejímu vysoušení a pomáhá regulovat její pHUrea – podporuje odlučování odumřelých vrstev buněk a má tak výrazné vyhlazovací schopnosti. Udržuje vyrovnané pH pleti a napomáhá lepšímu pronikání účinných látek do hlubších vrstev.Retinol – je čistou a nejsilnější formou vitaminu A. Proniká hluboko do pokožky a omlazuje stárnoucí pleť, omezuje vznik vrásek a likviduje ty stávající. Zlepšuje strukturu a barvu pokožky, redukuje pigmentové skvrny, udržuje pleť hydratovanou.
Použití:Nejlépe každé ráno a večer naneste na předem očištěnou pleť a jemně vmasírujte. Pro maximální efekt dále použijte Feel Unique Snake Cream. U tohoto výrobku je použita unikátní patentovaná technologie dávkování produktu s vysokými nároky na hygienu. Bezkontaktní airless kelímek „touch & slide" s pumpičkou/membránou. Technologie umožňuje jednoduchým klouzavým pohybem prstu po měkké ergonomické membráně aplikovat náplň bez nutnosti otevření a uvedení obsahu do kontaktu se vzduchem. Po každém stisku membrány se vnitřek membrány automaticky uzavírá a znemožňuje tak kontaminaci obsahu. Díky tomu bylo možné snížit množství konzervantů v přípravku na minimum.

Další informace

Značka