ASOMBROSO BY OSMANY LAFFITA Intensive Lifting Serum intenzivní liftingové sérum 30ml

1 150,00

Není skladem

Katalogové číslo: 2fabba46d949 Kategorie:

Popis

Feel Unique Intensive Lifting Serum je záchranou pro stresovanou a unavenou pleť s prvními příznaky stárnutí. Díky svému jedinečnému, účinnými látkami nabitému složení, zajišťuje hloubkovou regeneraci buněk a hydrataci pleti. Vaši pleť zpevní, vypne, vyhladí jemné vrásky, dodá potřebnou hydrataci, a to během celých 21 dnů, které kožní buňky potřebují pro svoji obnovu.
Účinné látky:Kolagen – tvoří přirozenou výztuž pleti, tím dochází k jejímu zpevnění a zpomaluje se proces stárnutí. Je přirozenou základní složkou mezibuněčné hmoty.Kyselina hyaluronová – podporuje maximální hydrataci a pružnost pleti.Lecitin – umožňuje pokožce intenzivněji dýchat, zabraňuje jejímu vysoušení a pomáhá regulovat její pH.Extrakt z ovoce posvátného stromu kygélie africké (Kigelia Africana) – má protizánětlivé, antivirové a antibakteriální a antioxidační účinky.Extrakt z mydlokoru (Quillaja Saponaria) – napomáhá vypnutí pokožky a má protizánětlivé účinky.Vysoce čištěný extrakt z mořské mikrořasy Nannochloropsis Oculata – dodává pleti důležité minerální látky a stopové prvky.Vitamín C – silné antioxidační účinkyAntioxidanty – neutralizují volné radikály.
Použití:Nejlépe každé ráno a večer naneste na předem očištěnou pleť a jemně vmasírujte. Poté použijte kolagen Asombroso, dle typu Vaší pleti a pro maximální efekt následně denní nebo noční krém dle typu pleti či náš úžasný Feel Unique Snake Cream.

Další informace

Značka