Dior Addict Lacquer Stick 687 Bronz´Authentic 3,2g

1 070,00

Není skladem

Katalogové číslo: 133c0d715e2d Kategorie:

Popis

V této letní kolekci si Dior osvojuje bronzový dotek. Čtyři nové odstíny Dior Addict Lacquer Stick zdvojnásobí svou barevnou intenzitu mihotavým závojem světla.
Tyčinka s efektem „lip fondantu" uvolňuje barvu a lesk laku a přináší navíc komfort balzámu, který vydrží 6 hodin* a má jedinečnou texturu.
„V této nové generaci laků na rty jsem si přál přinést komfort hydratujícího balzámu bez kompromisů pro barevnou intenzitu a lesk. Veškerá tato krása se nachází v jediné tyčince – v Dior Addict Lacquer Stick." Peter Philips, kreativní a image ředitel pro Dior make-up
Intenzivní barva s neskutečně jemným leskem laku.
• Extrémní lesk je zajištěn díky unikátní kombinaci 5 vysoce lehkých a vyživujících olejů, včelí vosk zaručuje dlouhou výdrž.• Intenzivní barvy dosáhnete jediným pohybem díky křišťálovému základu, jenž je o 44 % transparentnější než běžný základ rtěnky**.• Je schopný odhalit intenzivní barvu ještě více než kdykoliv předtím a dodává více možností pro nový originální barevný vzhled.• Pocit jemného klouzání po rtech je zajištěn novým pomalejším a jemnějším postupem výroby rtěnky, jenž si ponechává svůdné, téměř tající jádro.
522 Bronz´Chic: kurkumově zlatá544 Bronz´Exotic: zářivě mandarinková687 Bronz´Authentic: fialovorůžová887 Bronz´Shamanic: lilkově červená

Další informace

Značka