Dior Rouge Dior Ultra Rouge 533 Ultra Rush

1 120,00

Není skladem

Katalogové číslo: 1c29b5040ffe Kategorie:

Popis

Podzimní Rouge Dior Ultra Rouge obarví vaše rty sytými odstíny, inspirovanými městem, se zářivým polomatným vzhledem a 12 hodinovou* výdrží pro neskutečnou hydrataci.**
Rouge Dior Ultra Rouge dopřává rtům syté barvy a výdrž až po 12 hodin*. Barvy jsou extrémně syté díky vysoké koncentraci pigmentů. Nošením Rouge Dior Ultra Rouge získáte skvělý barevný výsledek v kombinaci s komfortem, který dopřává její formule.
Dior vyzval své výzkumníky ke spojení vášně k oslňujícím barvám s potřebou dlouhotrvajícího komfortu.Po dlouhém výzkumu a hloubkových studiích přišly laboratoře s první** rtěnkou Rouge Dior Ultra Rouge složenou z kombinace polymerů a rostlinných olejů, které zaručí absolutní hydrataci a komfort po dobu 12 hodin* bez jakéhokoli pocitu napnutí či vysušení rtů.
Čtyři intenzivní odstíny, které obléknou rty každé sebevědomé ženy:533 Ultra Rush: odvážná oranžová783 Ultra Me: mocná fialová823 Ultra Ambitious: silná béžová889 Ultra Power: intenzivní vínová
""Rouge Dior Ultra Rouge přináší zcela nový pohled na rtěnky, stejně tak jako na vyjádření červené,"" svěřuje se Peter Philips. ""Díky novému složení se rtěnka chová jako přetisk, jako inkoust, který tetuje rty extrémně lehkým filmem, a to mi umožnilo vytvořit nové, vysoce pigmentované a zářivé odstíny. Tak jako malíři s novou paletou barev.""
 

Další informace

Značka