Dr. Barbara Sturm Hyaluronic Serum hydratační sérum 30ml

7 410,00

Není skladem

Katalogové číslo: cfaead95bf8e Kategorie:

Popis

HYALURONIC SERUM
HYALURONIC SERUM je nejzákladnějším výtvorem řady Dr. Barbary Sturm pro péči o pleť. Je formulováno v optimálním poměru nízko a vysoko-molekulární kyseliny hyaluronové, poskytující okamžitou hydrataci na povrchu a trvalou hydrataci v hlubších vrstvách pokožky. Nízko-molekulová kyselina hyaluronová proniká do hlubokých vrstev pleti, zatímco ji nechává vysoce hydratovanou a viditelně dlouhodobě rozjasněnou. Vysoko-molekulární kyselina hyaluronová poskytuje okamžitou hydrataci na povrchu pleti.
Při každodenním používání Hyaluronic sera se viditelně zlepší zdraví pleti, pleť bude dokonale hydratovaná a vyplněná. Opticky se sníží tvorba vrásek způsobených dehydratací. Je to také dokonalý produkt na cesty. Skvěle zklidní pleť po opalování a zmírní známky podráždění, díky obsahu Šruchy zelné.
Dr. Barbara Sturm říká:
„Moje silné a vyvážené složení Kyseliny hyaluronové je nezbytnou součástí mé denní rutiny v péči o pleť. Dodá potřebnou hydrataci na povrch pleti i do hlubších vrstev pleti."
Použití:Kápněte jednu pipetu séra do dlaně a aplikujte ji na obličej. Jemně poklepejte na kůži. Počkejte 30 sekund, než se sérum vsákne, a následně naneste pleťový krém FACE CREAM.

Další informace

Značka