Juvena Refine & Exfoliate Mask maska 50ml

1 559,00

Katalogové číslo: 1d610f837609 Kategorie:

Popis

Refine & Exfoliate Mask maska na bázi přírodních ovocných kyselin vyrovnává pokožku, eliminuje rozšířené póry a dodává pocit čisté a svěží pleti.
Osvěžující čistící gelová maska, která působí do hloubky, obnovuje přirozené funkce pokožky a vyhladí její povrch díky přírodním ovocným kyselinám. Odstraňuje odumřelé buňky na jejím povrchu bez mechanického působení, efekt je viditelný okamžitě. Zároveň stimuluje obnovu pleťových buněk, tvorbu kolagenu a eliminuje nerovnoměrnou pigmentaci. Maska je ideální pro smíšenou či mastnou pleť s rozšířenými póry, stejně tak i pro suchou pokožku.
Aktivní ingredience :Přírodní ovocné kyseliny jsou navzájem perfektně sladěny, což zaručuje vynikající výsledek.Kyselina jablečnáKyselina glykolováKyselina citronováKyselina vinná
AplikaceNaneste na vyčištěnou pokožku v silnější vrstvě jednou či dvakrát do týdne, v závislosti na stavu pleti. Vyhýbejte se okolí očí. Nechte působit přibližně 10 minut a následně opláchněte studenou vodou, abyste dosáhli obzvláště osvěžujícího efektu. Vhodné pro všechny typy pleti.

Další informace

Značka