La Prairie Anti-Aging Eye And Lip Perfection a Porter oční krém a balzám na rty 15 ml

4 560,00

Není skladem

Katalogové číslo: 4ead6612573c Kategorie:

Popis

Speciální, vysoce hydratační péče pro citlivé oční okolí a rty.
Díky přírodním extraktům La Paririe Anti-Aging Eye and Lip perfection a porter okamžitě snižuje výskyt linek, vrásek a známek únavy. Rozjasňuje pleť, minimalizuje tmavé stíny a otoky v očním okolí a sjednocuje tón do přirozeného zabarvení pleti. Bohaté hydratační složení je vhodné pro všechny typy pleti, zejména pro unavenou pleť s vráskami. Krém se díky své textuře velice dobře nanáší, rychle se vstřebává a udržuje přirozenou vlhkost v pleti.Luxusní balzám rty nejen perfektně hydratuje, ale dodává rtům přirozený objem.
Účinné látky:• Exkluzivní buněčný komplex – poskytuje hydrataci a výživu• Mikrosféry kyseliny hyaluronové – zlepšují pružnost pleti a brání tvorbě vrásek• Rozjasňující složky v oční péči• Hydratační komplex v balzámu na rty
Jak používat:Oční péčeRáno a/nebo večer prstem jemně vmasírujte gelový krém do očního okolí. Můžete aplikovat na víčka i přes make-up.Péče o rtyNaneste prstem přímo na rty nebo přes rtěnku. Aplikujte během dne při pocitu suchosti. Lze použít též jako noční hydratační péči o rty.

Další informace

Značka