Margaret Dabbs London Foot Hygiene Cream luxusní hygienický krém na nohy 100ml

690,00

Není skladem

Katalogové číslo: 7a64c1e4ff13 Kategorie:

Popis

Balzám vazelinové struktury, který se ovšem velmi rychle vstřebává díky ojedinělé frakci emu oleje. Po aplikaci je pokožka nohou sametově jemná a nemastná. Eliminuje pocení pokožky nohou a působí antisepticky.
Doporučení a efekt
Pomáhá zmírnit a léčit příznaky mykózy nohou a pocity svědění. Velmi příznivě působí na praskliny pokožky a zbarvené nehty. Obsahuje anti-mikotické, antibakteriální a protizánětlivé složky z přírodních ingrediencí. Je perfektní prevencí pro nohy, které často sportují nebo pro nohy, které jsou vystaveny nutnosti být dlouhé hodiny v uzavřené obuvi – a to ať už ze společenských nebo pracovně bezpečnostních důvodů. Balzám zmírňuje pocení i zápach a chrání pokožku nohy proti všem typům zánětu.
Vhodné pro : všechny typy pleti včetně citlivé pokožky, těhotné i kojící maminky a diabetiky
Použití
Balení obsahuje praktickou plastovou špachtli, která umožňuje ještě vyšší stupeň hygienického použití. Pomocí této špachtle vyjměte malé množství balzámu a zahřejte ho ve svých rukách. Po té naneste na nohy od kotníků dolů a to včetně nehtů. V případě indikace pomocné léčby a zmírnění infekčních příznaků používejte 1-2x denně minimálně po dobu 14 dnů. Při indikaci prevence používejte minimálně 1-2x týdně a dále dle potřeby.Ingredience
Emu Oil; Olej z čajovníku; kyselina Salicylová; kyselina benzoováPro maximální výsledek můžete kombinovat – Foot Hygiene Cream aplikujte v návaznosti na:
Exfoliating Foot MousseHydrating Foot SoakProfessional Foot File
 

Další informace

Značka