Sisley Neck Cream krém na krk a dekolt 50 ml

3 800,00

Není skladem

Katalogové číslo: 0fe700e41747 Kategorie:

Popis

Hlavní účinky:Jemné vrásky jsou okamžitě redukovány. Opakovanou aplikací jsou kontury více definované a jakoby předělané.
Složení:Výtažek ze semínek ovsat: “zvedací” pocit; výtažek z ratanky: stahující účinky, posiluje stahující účinky; výtažek z kontryhele: stahujícíc vlastnosti, posiluje stahujícíc vlastnosti; výtažek ze soji: bojuje proti ztrátě pevnosti; výtažek z červené řasy a kofeinu: redukční ingredience; výtažek z jírovce: tonizuje; Vitamín E acetát: chrání proti oxidačnímu stresu; bambucké máslo: vyživuje, zjemňuje, obnovuje a chrání; slunečnicový olej: vyživuje, zjemňuje a revitalizuje; rostlinný glycerín: vyživuje, zjemňuje a revitalizuje; D-Panthenol: hydratuje a zvláčňuje.
Způsob použití:Aplikujte dvakrát denně po dobu 2 měsíců pro intenzivní péči o pleť a jednou denně jako součást pro udržení krásné pleti.Aplikace1. TONUSAplikujte malé množství produktu na obě ruce.Pravou ruku použijte na levou stranu krku pomocí kroužků. Opakujte tyto kruhové pohyby levou rukou na pravé straně.2. ZPEVNĚNÍObě ruce jsou ve spodní části krku a přesunují se směrem k zátylku pomocí vyhlazujících gest.Opakujte 3x.3. PŘETVOŘENÍ / PŘEDĚLÁNÍHladké partie pod bradou a podél čelisti, jemně hlaďte pravou rukou zleva doprava a levou rukou zprava doleva. Opakujte každý pohyb 3x.

Další informace

Značka