SMYSSLY Skin Perfection Pearls antioxidační sérum s rozjasňujícím účinkem 35ml

2 550,00

Není skladem

Katalogové číslo: 02e790d398ae Kategorie:

Popis

POPISAntioxidační sérum Skin Skin Perfection Pearls rozjasňuje, sjednocuje pleť a zlepšuje její elasticitu. .Bílé perly mají silný antioxidační účinek a pomáhají chránit pleť před působením volných radikálů z ovzduší. Sérum obsahuje extrakt z mandarinky, který pleť rozjasňuje a eliminuje zašedlý tón pleti. Hlavní ingrediencí je květinová voda z verbeny, která pleť tonizuje a osvěžuje.Při pravidelném používání bude pleť v krátké době viditelně pevnější, rozjasněná a méně zašedlá.
Sérum je vhodné pro všechny typy pleti.
Účinné látky:• Glycofilm® – chrání před znečištěním pleti volnými radikály• Calcium alginate – klidňuje a vyživuje pokožku, má silné hydratační účinky• Výtěžek z mandarinky – rozjasňuje, sjednocuje tón pleti, zlepšuje strukturu pleti• Kyselina hyaluronová – dodává hydrataci• Verbena – tonizuje a osvěžuje pleť
Jak používat:Jednu až dvě kapky séra aplikujte na vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu. Pomocí bříšek prstů jemně vmasírujte. Sérum nechte zcela vstřebat (1-2 minuty) a poté pokračujte s aplikací oblíbeného krému. Používejte pravidelně ráno a/nebo večer.

Další informace

Značka