Waterdrop™ DEFENCE (brusinka / šípek / moringa) microdrink 12 kapslí

173,00

Katalogové číslo: 33ba289aa8ba Kategorie:

Popis

DEFENCE (brusinka / šípek / moringa) – Microdrink waterdrop™ je šumivá kostka k vytvoření osvěžujícího nápoje s obsahem vitámínů a výtažků z bylin a superpotravin z celého světa.
OŽIV SI VODU! Dopřej svému tělu dostatek vitamínů a extraktů ze superpotravin každý den díky osvěžujícímu nápoji z 500 ml čisté vody a jedné malé šumivé kostky! Lahodný drink plný těch nejlepších živin si můžete připravit kdekoli během chvilky, podporuje zdravý životní styl a díky minimalizaci plastových lahví je šetrný k životnímu prostředí. Vhodný pro vegany, diabetiky, děti i těhotné. Neobsahuje laktózu, cukr ani lepek.Pro chvíle, kdy nejste ve střehu, je tu DEFENCE, aby podpořilo tvé tělo a tvou mysl. Lahodná chuť brusinek v páru s vitamíny nabitým šípkem zostří tvoje smysly. První linii obrany spolu s nimi dotvoří kapka výtažku z moringy, zázračného stromu z Afriky.
► Obsahuje cenné vitamíny B2, B7, C► Podporuje imunitní systém a zlepšuje zrak► Tvoje denní dávka energie
Výtažky ze superpotravin Moringa, která je některými kulturami nazývána zázračným stromem, je často využívána v tradiční medicíně pro bohatý obsah vitamínů C, A a B. Drink waterdrop obsahuje výtažky z listů Moringy, jelikož obsahují kromě antioxidantů a vitaminů také rostlinné bílkoviny a minerály.
Přírodní aromata Brusinka svádí tvoje chutě příjemně osvěžující nakyslou chutí. Tyto malé červené bobule posilují imunitní systém a jsou palivem pro tvé svalstvo. Oblíbené ovoce, které je vysoce ceněné pro své antioxidační a protizánětlivé účinky, je pěstováno ve velké části Evropy, Kanady a Ameriky.
Malá červeno-oranžová bobule šípku získala na popularitě zejména díky balíčku základních vitamínů a minerálů, které tělu napomáhají vyloučit nežádoucí toxiny a tím zlepšit vaši pokožku. Vzhledem k vysokému obsahu vitamínů C, A, E a B-komplexu řadíme jednoznačně tento klenot mezi superpotraviny.
Cenné vitamíny Vitamíny B2, B7, C
Spojením účinků vitamínů C, B2 a B7 je DEFENCE silnou přední linií. Napomáhá tvému metabolismu a chrání buňky před oxidačním stresem. DEFENCE je každodenní vzpruhou, napomáhá fungování tvého imunitního a nervového systému, posiluje zrak a zároveň snižuje míru únavy a vyčerpání.
Použití:Rozpusťte kapsli ve 250 – 500ml perlivé či neperlivé vody
Složení:kyselina citrónová, regulátor kyselosti hydrogenuhličitan sodný, maltodextrin, přírodní aromata, Inulin, barvivo koncentrát z černé mrkve, vitamín C, extrakt moringy, sukralóza, niacin, výtažek světlice barvířské, biotin, vitamin B2 (Riboflavin)

Průměrné nutriční hodnoty
Na 100 ml
Na 250 ml (1 Waterdrop™)

Energie (kalorie)
7,2kJ / 1,7Kcal
18kJ / 4,3Kcal

Tuk
0,0g
0,0g

– z toho nasycené mastné kyseliny
0,0g
0,0g

Sacharidy
0,1g
0,25g

– z toho cukry
0,0g
0,0g

Bílkoviny
0,0g
0,0g

Sůl
0,230g
0,588g

Vitamín C
9,6mg / 12% RI*
32mg / 30% RI*

Riboflavin
1,112mg / 8% RI*
0,28mg / 20% RI*

Biotin
9,0μg / 18% RI*
22,5μg / 45% RI*

* procento referenční hodnoty příjmu
Obsah:26,4g (12ks á 2,2g)
Skladujte v suchu a chladu, nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Další informace

Značka