Yves Saint Laurent Touche Éclat High Cover 1 2,5 ml

1 140,00

Katalogové číslo: 1a15d1fbabc6 Kategorie:

Popis

SEN: JAS + KRYTÍ = TOUCHE ÉCLAT HIGH COVER
Uvádíme Touche Éclat High Cover. Pro ženy, které si zamilovaly rozjasňující sílu Touche Éclat Radiant Touch, ale ocenily by větší krytí. Jde o perfektní korektor s vysokým krytím a přirozeným vzhledem.Produkt, který nabízíme v 6 odstínech, má 3 klíčové efekty:

– Přirozený jas díky rozostřujícím výplňovým částicím a pigmentům, které jednosměrně odrážejí světlo.
– Vysoké krytí a dlouhá výdrž díky vysoké koncentraci make-upových pigmentů.
– Protiúnavový komplex díky vitaminu E (antioxidační působnost), kofeinu (podporujícímu mikrocirkulaci) a výtažku z marockého měsíčku ze zahrady Ourika (který slibuje zhebčující efekt).

Pro novou legendu jsme museli navrhnout i nový obal. S každým legendárním cvaknutím pera se náš zářivý korektor snadno nanáší a je vždy dokonale hygienický díky vysoké viskozitě tekuté textury. Slavné pero nese charakteristický černý pásek na boku, abychom ho odlišili od originálu. Chcete-li zakrýt tmavé kruhy pod očima, naneste jej pod oči jemným poklepáváním a pak ho rozetřeteštětcem či prsty. Můžete ji ale také nanést na oční víčka před aplikací make-upu.
Jde také o ideální řešení, chcete-li sjednotit nerovnoměrný odstín pleti, a to od černých teček až po jizvy. Zakryje i tmavé kruhy pod očima, včetně těch s namodralým a fialovým podtónem. Jde o perfektní korektor s vysokým krytím, který však rozjasňuje a působí přirozeně," vysvětluje Tom Pecheux, Global Beauty Director pro YSL Beauty.

Další informace

Značka